בלוג

מדריך לסקרי עצים והערכות סיכונים

מדריך לסקרי עצים והערכות סיכונים

עצים הם חלק חשוב מהסביבה שלנו, מספקים לנו צל וחמצן, כמו גם תורמים לאסתטיקה של הנוף שלנו. ככזה, חיוני לבצע סקרים סדירים והערכות סיכונים על עצים על מנת להבטיח את אריכות החיים, בטיחותם ובריאותם. מדריך זה ידריך אותך מתי עדיף לבצע את הסקרים הללו, כיצד לבצע אותם כראוי ומדוע הסקרים כה חשובים.

קרא עוד »
יסודות האילנאות האורבנית

יסודות האילנאות האורבנית

אילנאות אורבנית הוא ענף חשוב של איכות הסביבה המודרנית. אבל מה זה בעצם אילנאות אורבנית? במונחים הפשוטים ביותר שלו, אילנאות אורבנית הוא הנוהג של תכנון, טיפול והגנה על עצים באזורים עירוניים. זוהי דרך להבטיח שהערים יישארו ירוקות, בריאות וניתנות למגורים עבור כל תושביהן. בואו נבין מקרוב את התחום החשוב הזה.

קרא עוד »
כריתת עצים: מתי הזמן הנכון לכרות?

כריתת עצים: מתי הזמן הנכון לכרות?

למתחילים ולמקצוענים כאחד, כריתת עצים יכולה להיות משימה מסוכנת ומסכנת. לדעת מתי לכרות עץ, מתי להימנע מכריתתו וכיצד לבצע כריתה נכונה ובטוחה של עצים הם שיקולים חיוניים ביותר עבור כל כורת עצים. הבה נחקור את הנושאים הללו ביתר פירוט.

קרא עוד »
גיזום עצים בגובה: איך לעשות זאת בבטחה ובאחריות

גיזום עצים בגובה: איך לעשות זאת בבטחה ובאחריות

גיזום עצים בגובה דורש מיומנות ואחריות. אם גיזום העצים בגובה נעשה בצורה לא נכונה, העץ יכול להתרסק לתוך חפצים או אנשים אחרים, ולגרום לנזק ואפילו לפציעה, חלילה. אז איך גוזמים עצים בגובה בצורה בטוחה ומבלי לפגוע באנשים או ברכוש? בואו נבחן כיצד לגזום עצים בגובה בצורה הנכונה.

קרא עוד »

גיזום עצים בגינה: מדריך מקיף

שמירה על הגינה שלך במיטבה מחייבת גיזום קבוע של עצים וענפים. גיזום חיוני להסרת ענפים מתים, עידוד צמיחה חדשה, ועוזר להבטיח את בריאות הצמחים שלך. זה גם עוזר לשמור על עצים שלא יצמחו יתר על המידה או יפלשו לשכנים. בפוסט זה, נדון מדוע גיזום חשוב, כיצד לגזום עצים כראוי, ואילו טיפולים זמינים אם עץ הופך להיות גדול מדי או מזיק לגינה.

קרא עוד »